SK Studenec –TJ Jiskra Višňová KP U17 6. 10. 2019 13.00 8:1 (4:0)

Sestava: Kochlík – Zikeš, Korda, Entner, Pauček – Šimáček – Dyntar, Junek, Kalenský, Synek – Cejnar

Do zápasu jsme vstoupili poněkud vlažně, a proto se prvních dvacet minut hrál vyrovnaný fotbal. V 19. minutě poprvé udeřil Cejny, pak po pěkné akci ve 23. minutě přidal gól Láďa. Do přestávky se ještě dvakrát trefil Cejny.

V druhé půli jsme zápas kontrolovali. Lukas ve 47. minutě, po pěkné individuální akci zvýšil na 5:0. Láďa z penalty v 52. minutě přidal šestý gól. V 54. minutě Lukas dal gól na 7:0. Ze hřiště musel odejít pro zranění Dynty, takže jsme zápas dohrávali pouze v deseti. V 55. minutě soupeř snížil na 7:1. Poslední slovo měl Cejny, když v 69. minutě stanovil skóre na konečných 8:1.

Za výkon v zápase kluci zaslouží pochvalu. Trochu mě mrzí menší účast některých hráčů na trénincích. V zápasech je pak jejich tréninkové manko znát.