SK Studenec


Vítejte!

2. kolo soutěží Východočeské oblasti v orientačním běhu
Bílsko u Kopidlna, 2. dubna 2016Vítejte!

2.5.2016

Na četné žádosti zveřejňujeme odkaz na fotografie

2.4.2016
K dispozici jsou výsledky:

- výsledky, mezičasy

31.3.2016 (1:23)
K dispozici jsou startovky:

- po kategoriích (webová verze - html, tisk verze - pdf),
- po oddílech (webová verze - html, tisk verze - pdf).

29.3.2016
Závody se nezadržitelně blíží. Máme pro vás pokyny a parametry tratí.

A také drobné ukázky mapy:

Mapa 1

Mapa 2

28.3.2016
Termín přihlášek vyprší až 29.3.2016. Těšte se na příjemné jarní proběhnutí. Čeká na vás dosud nezmapovaný mírně zvlněný prostor (240 až 270 m n. m.), převážně listnatý les s terénními detaily a sezonním podrostem, hustá síť drobných a nevýrazných komunikaci, mezi lesními celky (Habrovník a Přední Habrovník) louky s velkým množstvím remízků a dalších porostů.

28.3.2016
Prostor závodu byl vybrán z několika důvodů. Tím prvním byla vzhledem k termínu závodu jeho poloha v malé nadmořské výšce a na rozdíl od podhorského Studence „v kraji“ (i když sníh v poslední době nehrozí ani ve Studenci). Druhým neméně významným důvodem jsou vstřícní vlastnící pozemků v prostoru závodu, kterými jsou Město Kopidlno, Obec Údrnice a Lesy České republiky. Poděkování proto patří starostce města Kopidlno Ing. Haně Masákové, správci městských lesů, absolventovi studenecké školy Pavlu Bartošovi a starostovi obce Údrnice Miroslavu Horákovi. Stejné poděkování patří i rodině Hlaváčových a Vítkových, majitelům pozemkové parcely, na níž se nachází shromaždiště závodu. A tím třetím důvodem je osoba „lesního údržbáře“ Ladislava Hrubého, člena SK Studenec a zároveň mapaře celého prostoru.

29.2.2016
Byly spuštěny stránky 2.kola soutěží Východočeské oblasti v orientačním běhu 2012. K dispozici je společný rozpis a dále doplňující informace o závodu.


Sponzoři SK STUDENEC

SK Studenec