FK Turnov – SK Studenec KP U17 24. 8. 2019 9.30 2:0 (1:0)

Sestava: Kochlík – Zikeš, Švandrlík, Entner, Pauček – Trejbal – Kalenský,(Dyntar) Junek,(Jandura), Mazánek,(Mečíř), Synek – Cejnar

Od začátku zápasu nás domácí hráči přehrávali v důrazu, rychlosti i kombinaci. Nám se nedařilo téměř nic. Soupeř nás dostal pod tlak, začali přibývat standardní situace před naší brankou a my jsme s jejich bráněním měli velký problém. Po rohu jsme dvakrát odvraceli míč z brankové čáry. Ve 31. minutě nás už soupeř za nedůraz potrestal brankou na 1:0. Až do konce prvního poločasu nás domácí téměř nepustili za půlící čáru.

O přestávce jsme si řekli, jak chceme druhý poločas odehrát. Hru jsme v druhém poločase úplně vyrovnali, ale chybělo nám více klidu při finální přihrávce. Ke konci zápasu jsme na hrot poslali tři vysoké hráče a ve snaze o vyrovnání, jsme hru maximálně zjednodušili. I přes vytvořený tlak se nám však vyrovnat nepodařilo. Naopak soupeř využil naší otevřené obrany a v 79. minutě zvýšil na konečných 2:0.

Za druhý poločas musím celé mužstvo pochválit. Když takhle budeme hrát i v dalších zápasech, tak bychom brzy mohli navázat na výsledky z minulé sezóny.