Mladší žáci vyhráli halový turnaj v Semilech

Dne 10. 2. 2018 jsme se s mladšími žáky zúčastnili halového turnaje v Semilech. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, které hrají v  krajských soutěžích Libereckého a Královohradeckého kraje. Na turnaj jsme odjeli s týmem hráčů (převážně z ročníku 2005) ve složení: Dominik Doubek, Dan Krebs, Roman Hubálovský,  Honza Štefan, Jonáš Novotný, Daniel Mečíř, Patrik Efenberk a Petra Pokorná. Chlapcům a Petře se velmi dařilo, výsledky jednotlivých zápasů byly:

STUDENEC – RUPRECHTICE: 3-2

(branky: Dan Mečíř 2x, Dan Krebs)

Kluci odehráli s vedoucím týmem krajského přeboru zajímavé utkání, ve kterém měli celý zápas mírnou převahu a ještě minutu před koncem vedli 2-0. Soupeř ze dvou brejků srovnal na 2-2, 25 sekund před koncem, ale Dany Mečíř po pěkné kombinační akci rozhodl o zaslouženém vítězství našeho týmu.

STUDENEC – HOŘICE: 2-0

(branky: Honza Štefan, Jonáš Novotný)

Kluci i ve druhém zápase (s pozdějším druhým v celkovém pořadí) odehráli výborné utkání. První branku vstřelil po sólu Honza Štefan a druhý přidal po rychlém výpadu Jony Novotný.

STUDENEC – LÁNOV: 2-1

(branky: Dan Krebs, Dominik Doubek)

Ve třetím zápase nás čekal druhý zástupce Královohradeckého kraje. S mužstvem Lánova hrajeme na turnajích každý rok se střídavými úspěchy. Tentokrát jsme brankami Dana Krebse a Dominika Doubka zvítězili 2-1.

STUDENEC – Semily: 2-1

(branky: vlastní, Honza Štefan,)

V dalším zápase nás čekal kombinačně a pohybově velmi zdatný tým domácích fotbalistů.  Byl to jediný soupeř, který náš tým dokázal chvílemi výrazněji přehrát. Zápas rozhodl samostatnou akcí Honza Štefan.

STUDENEC – ROVENSKO: 2-0

(branky: Honza Štefan, Roman Hubálovský)

Rovensko po odchodu silného ročníku 2004 disponuje mladým týmem, složeným převážně z chlapců ročníku 2006. Na turnaji měli výrazně nejslabší tým a naši chlapci zvítězili v poklidném tempu 2-0.

STUDENEC – Železný Brod: 2-1

(branky: Dominik Doubek, Dany Mečíř)

Ve vyrovnaném posledním zápase naši hráči inkasovali první branku, brankou v poslední minutě však strhli vítězství na svou stranu.

Kluci a Petra odehráli celý turnaj ve velké pohodě a bez ztráty bodu zvítězili před týmem Hořic a Železného Brodu. Potěšilo nás, že perfektně zvládli herní systém 1-2-1 (v poli). Kluci předváděli hezké kombinace a střelecky se prosadilo téměř celé mužstvo.  Nejlepší hráčem turnaje byla vyhlášena Petra Pokorná!