První kolo v I. A třídě skončilo pro Studenec vítězstvím 4:5

Ahoj fanoušci a přátelé, v neděli 13.7. jsme vstoupili prvním mistrovským utkáním do nové sezóny, tentokrát A-třidy LKFS. Nejsme ještě zcela kompletní a zranění či dovolené nás zatím dostávají do úzkých… První poločas nám chybělo snad všechno. Byli jsme nedůrazní v soubojích, nedokázali jsme plně kontrolovat naši hru. Nepřesnosti a divná nálada na hřišti. Spoustu nakopávaných balónů do nikam… Poločasový výsledek 2:3 byl ale nadějný. Po lehké bouři v kabině se zdálo, že máme chuť se vrátit k náročné hře, bojovat a chodit si pro odražené míče a po zisku dát do hry klid. To se bohužel nestalo a soupeř nás potrestal a během šesti minut průběh zápasu otočil. To už jsme museli reagovat změnou rozestavení a střídáním. Snad jen silou vůle a bojovností jsme nakonec byli šťastnějším týmem, kdy v 89´ patičkou překlopil skóre nováček týmů Studence Zdenda Nosek. Dali jsme si vlastně 3 góly sami (2x penalta a 1x hrubice v rozehrávce gólmana). Jsou to 3 body, ale bylo to pro nás varování, že soutěž bude těžká. Musíme se uklidnit a pracovat dál. Soupeři děkujeme za dobrou atmosféru a štěstí do dalších zápasů. Dnes jsme ho měli více než dost my. V neděli 20.8. doma v 17:00 se těšíme na souboj s TJ Slovan Vesec.

Branky SK Studenec: 6. min. Polák, 18. min. Povr, 42. min. Jón, 75. min. Efenberk, 89. min. Nosek