SK Studenec – TJ. Slovan Vesec 8:0 (4:0) KP U17 28.4. 2019 14.00

Sestava:Kochlík – Trejbal (Dyntar), Jezdinský, Korda (Kuřík), Pauček – Exner – Kalenský, Jandura, Stránský,(Junek) – Cejnar

Čekal nás zápas se soupeřem, který měl v tabulce jen o dva body méně a se kterým jsme na podzim remizovali, navíc  nám chyběl nemocný Pájmen. Proto jsme se kluky snažili  co nejlépe na zápas připravit.

Začali jsme výborně, v 7.minutě Exi otevřel skore. Pokračovali jsme v napadání na soupeřově polovině, a to se nám vyplatilo v 15.minutě, kdy Jandys zvýšil na 2:0. Za tohoto stavu jsme si vybrali jedinou slabší chvilku v utkání a soupeř nás mohl potrestat, jenže rozhodčí chybně nenařídil penaltu proti nám. A tak ve 21. Minutě Cejny zvýšil na 3:0 . Poločasové skore završil ve 25. Minutě Jandys a na 4:0.

Druhý poločas začal stejně, jak první skončil, naším tlakem, který korunoval ve 47.minutě Cejny gólem na 5:0. Tím prakticky zápas rozhodl. Dále jsme hráli s chutí dobrý fotbal a navyšovali skore. Po rohu v 66. minutě Peterka zvýšil na 6:0 a v 72.minutě Jandys z penalty na 7:0. Poslední gól dal v 78.minutě Lukas, ale ten si rohodčí zapomněl napsat. Opět musím kluky pochválit za výborný výkon, který jsme navíc byli schopni potvrdit vstřelením osmi branek.

Trochu mě zaráží nominace hlavního rozhodčího, který byl ročník 2001, takže stejně starý jako hráči. Být utkání více vyrovnané, což se dalo předpokládat, tak by měl rozhodčí velké starosti ho zvládnout.