Valná hromada zhodnotila 2020

 

Tradičně úvod kalendářního roku patří Valné hromadě Sportovního klubu Studenec, která proběhla 17.ledna 2020 ve školící místností Pensionu Trautenberk. V první odpolední části se nejprve sešli žáci do 15 let a vedoucích jednotlivých týmů zhodnotili výsledky celého kalendářního roku.

Jako každoročně přebírali vyhodnocení sportovci v každé kategorii ocenění, fotbalisté a orientační běžci. Zlatý míč v mladší přípravce získal Max Korotvička a Zlatou rukavici Martin Brož, ve starší přípravce Jakub Šulc a Zlatou kopačku za nejlepšího střelce klubu (143 gólů v roce 2019) Vojta Kodym, mezi mladšími žáky Zlatý míč Míra Ježek a Zlatou rukavici Radim Klouza a v rámci starších žáků Jonáš Novotný. Zlatou buzolu si vyběhali mezi předžáky Lucie Šimková a Vašek Pochop, mezi žáky Bára a Majda Chrástovy a Šimon Buďárek.

Samotná oficiální Valná hromada proběhla za bohaté účasti a projednala řadu důležitých záležitostí. I v rámci této Valné hromady byla předána obdobná ocenění, Zlatou kopačku mezi dorostenci získali Vojta Kochlík, v béčku Láďa Synek a v áčku Pepa Šedivý. Zlatou buzolu mezi orientačními běžci získali úspěšní dorostenci Terka Chrástová, Vítek Štefan a Lukáš Link a mezi dospělými Eva Linková a Petr Junek ml. Jako poděkování k této ceně obdrželi i výpravnou ročenku českého OB 2019.

Pravidelnou součástí Valné hromady je i poděkování dlouholetým členům Sk a zároveň jubilantům. O letošní Valné hromadě to byl sedmdesátník Vítek Kuřík a osmdesátníci Luděk Boura a Jirka Grund.

Do tradiční ankety O nejlepšího sportovce okresu Semily byli nominování Tereza Chrástová a Vít Štefan, ale do celkového pořadí se neprosadili. Naopak do Síně slávy okresu Semily vstoupil Vít Kuřík za svou dlouholetou práci v SK Studenec. Je zajímavé, že ho doprovodil další studenecký rodák Petr Kučera za svou práci ČKS SKI Jilemnice.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.