Závody v Železných horách

Závody v Železných horách

Dva závody v jeden den pořádala v sobotu 28. dubna 2018 Lokomotiva Pardubice v Železných horách. Dopoledne byla krátká trať na západní straně hor v obci Semtěš s výhledem na Čáslav a Kutnou horu. Odpoledne pak sprint v zámeckém parku v Heřmanově Městci.

Na medailových pozicích se na krátké trati umístili v D14C Markéta Štefanová, v D12D Táňa Hamáčková, v H10C Matouš Junek, v H12D Šimon Buďárek a v H18C Aleš Muhlbach.

Ve sprintu opět v H14C Markéta Štefanová, v H10N Šimon Junek, v H10C Matouš Junek, v H12D Šimon Buďárek, v H40C Petr Junek.

Výsledky – sobota dopoledne:

Kategorie: D10C
1.Kynčlová Anna (OK Jilemnice) 18:03
11.Hamáčková Šárka (SK Studenec) 24:31 (+ 6:28)
Celkem 15 závodníků.

Kategorie: D12C
1.Haasová Klára (OK Lokomotiva Pardubice) 23:18
25.Bulušková Barbora (SK Studenec) 46:46 (+ 23:28)
Celkem 29 závodníků.

Kategorie: D12D
1.Barcalová Iva (K.O.B. Choceň) 34:43
2.Hamáčková Táňa (SK Studenec) 37:09 (+ 2:26)
Celkem 6 závodníků.

Kategorie: D14C
1.Randáková Adéla (OOS TJ Spartak Vrchlabí) 31:15
7.Štefanová Markéta (SK Studenec) 34:37 (+ 3:22)
Celkem 34 závodníků.

Kategorie: D16C
1.Pitrmucová Antonie (OK Jilemnice) 40:01
7.Hrnčířová Ivana (SK Studenec) 49:06 (+ 9:05)
Celkem 21 závodníků.

Kategorie: D18C
1.Vandasová Adéla (OK 99 Hradec Králové) 38:05
4.Kejmarová Jana (SK Studenec) 46:43 (+ 8:38)
8.Gallová Veronika (SK Studenec) 51:35 (+ 13:30)
11.Hrnčířová Magda (SK Studenec) 53:35 (+ 15:30)
13.Hamáčková Eliška (SK Studenec) 59:54 (+ 21:49)
Celkem 15 závodníků.

Kategorie: D35D
1.Šafářová Ivana (TJ Loko Česká Třebová) 39:33
10.Junková Petra (SK Studenec) 48:57 (+ 9:24)
33.Hrnčířová Lenka (SK Studenec) 60:20 (+ 20:47)
Junková Kateřina (SK Studenec) DISK ()
Celkem 48 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Jakubský David (OK Slavia Hradec Králové) 22:49
4.Junek Šimon (SK Studenec) 24:01 (+ 1:12)
Celkem 16 závodníků.

Kategorie: H10C
1.Jelínek František (OK 99 Hradec Králové) 16:03
2.Junek Matouš (SK Studenec) 16:06 (+ 0:03)
Celkem 28 závodníků.

Kategorie: H12C
1.Metelka Tomáš (OK 99 Hradec Králové) 25:38
15.Horáček Dominik (SK Studenec) 41:26 (+ 15:48)
Celkem 34 závodníků.

Kategorie: H12D
1.Buďárek Šimon (SK Studenec) 35:28
Celkem 4 závodníků.

Kategorie: H14C
1.Haas Filip (OK Lokomotiva Pardubice) 27:34
Mühlbach Ivo (SK Studenec) DISK ()
Celkem 40 závodníků.

Kategorie: H18C
1.Mühlbach Aleš (SK Studenec) 36:03
Celkem 13 závodníků.

Kategorie: H35C
1.Netopil Libor (OOB Vamberk) 42:25
18.Junek Petr (SK Studenec) 58:44 (+ 16:19)
Celkem 27 závodníků.

Kategorie: H35D
1.Melichar Igor (OK 99 Hradec Králové) 49:56
12.Puš Roman (SK Studenec) 63:07 (+ 13:11)
Celkem 34 závodníků.

Kategorie: H55D
1.Malý Evžen (OK Jilemnice) 44:55
11.Junek Petr (SK Studenec) 63:20 (+ 18:25)
Celkem 15 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Podlešák Martin (OK 99 Hradec Králové) 21:15
34.Hamáček Jan (SK Studenec) 41:03 (+ 19:48)
55.Junek Kryštof (SK Studenec) 53:03 (+ 31:48)
Celkem 65 závodníků.

Výsledky – sobota odpoledne:

Kategorie: D10C
1.Jelínková Eva (OK 99 Hradec Králové) 10:31
4.Chrástová Barbora (SK Studenec) 13:13 (+ 2:42)
8.Hamáčková Šárka (SK Studenec) 18:15 (+ 7:44)
Celkem 17 závodníků.

Kategorie: D12C
1.Haasová Klára (OK Lokomotiva Pardubice) 10:59
24.Bulušková Barbora (SK Studenec) 20:20 (+ 9:21)
Celkem 28 závodníků.

Kategorie: D12D
1.Skořepová Lucie (OK Lokomotiva Pardubice) 9:51
5.Hamáčková Táňa (SK Studenec) 16:34 (+ 6:43)
Celkem 7 závodníků.

Kategorie: D14C
1.Matěásková Šárka (OK Jilemnice) 13:38
3.Štefanová Markéta (SK Studenec) 13:51 (+ 0:13)
13.Chrástová Magdaléna (SK Studenec) 16:15 (+ 2:37)
Celkem 31 závodníků.

Kategorie: D16C
1.Vodičková Johana (OK Lokomotiva Pardubice) 16:46
10.Hrnčířová Ivana (SK Studenec) 21:32 (+ 4:46)
Celkem 21 závodníků.

Kategorie: D18C
1.Thýnová Nikola (OK Slavia Hradec Králové) 15:39
6.Kejmarová Jana (SK Studenec) 19:16 (+ 3:37)
10.Hrnčířová Magda (SK Studenec) 21:28 (+ 5:49)
11.Hamáčková Eliška (SK Studenec) 22:10 (+ 6:31)
15.Gallová Veronika (SK Studenec) 27:29 (+ 11:50)
Celkem 15 závodníků.

Kategorie: D35D
1.Ježková Romana (OK Jilemnice) 18:08
12.Junková Petra (SK Studenec) 22:35 (+ 4:27)
20.Hrnčířová Lenka (SK Studenec) 27:30 (+ 9:22)
Celkem 29 závodníků.

Kategorie: H10C
1.Junek Matouš (SK Studenec) 10:08
Celkem 23 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Čihák Jakub (TJ Jiskra Hořice) 10:14
2.Junek Šimon (SK Studenec) 10:28 (+ 0:14)
Celkem 7 závodníků.

Kategorie: H12C
1.Metelka Tomáš (OK 99 Hradec Králové) 10:31
20.Horáček Dominik (SK Studenec) 21:19 (+ 10:48)
Celkem 23 závodníků.

Kategorie: H12D
1.Buďárek Šimon (SK Studenec) 12:53
Celkem 3 závodníků.

Kategorie: H14C
1.Haas Filip (OK Lokomotiva Pardubice) 13:57
33.Mühlbach Ivo (SK Studenec) 27:44 (+ 13:47)
Celkem 36 závodníků.

Kategorie: H18C
1.Zalaba Tomáš (Sportcentrum Jičín) 15:59
5.Mühlbach Aleš (SK Studenec) 18:22 (+ 2:23)
Celkem 17 závodníků.

Kategorie: H40C
1.Netopil Libor (OOB Vamberk) 18:50
2.Junek Petr (SK Studenec) 20:51 (+ 2:01)
6.Chrást Tomáš (SK Studenec) 24:08 (+ 5:18)
Puš Roman (SK Studenec) DISK ()
Celkem 11 závodníků.

Kategorie: H55D
1.Malý Evžen (OK Jilemnice) 17:46
7.Junek Petr (SK Studenec) 21:05 (+ 3:19)
Celkem 10 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Semerád Vít (OK Lokomotiva Pardubice) 13:36
9.Junek Kryštof (SK Studenec) 21:17 (+ 7:41)
Celkem 29 závodníků.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.