SK Žibřidice – SK Studenec 2:4

Ahoj fanoušci a přátelé. Další zápas jsme odehráli v Žibřidicích, kde dle legendy dávají lišky dobrou noc. Deštivé počasí skoro nedovolilo domácímu správci nalajnovat hřiště, překvapením byl jeho dobrý stav po utkání.

Utkání začalo opatrně z obou stran a nikdo nechtěl udělat zbytečnou chybu. Po naší mírné převaze jsme ale obdrželi první gól v 37.min my. Rychle jsme ale dokázali zareagovat a gólem Jandyse zařídili poločasovou remízu.

Ve druhém poločase už si troufám říct, byla kvalita spíš u nás. Přibývalo faulů, jiskření mezi hráči a jednou i mezi lavičkami. V 68′ poslal Hrubý z přímáku ideální balón na Jona, který se nemýlil a hlavou nás poslal do vedení. Po závaru před brankou se v 87′ nadvakrát prosadil Jirka Povr a hned v 88′ připravil David Rychtr chytrým dloubáčkem do kuchyně Danovi a ten zvýšil na 4:1. Soupeř jen korigoval výsledek v 90′. a z Žibřidic vezeme 3 body.

Děkujeme všem fanouškům na tour, za podporu a fandění, ikdyž někteří se výsledek dozvěděli až v autobuse. Zápas byl z mého pohledu velmi týmovým představením od brankáře, až po hráče na hrotu. Je důležité si tohle nastavení součinnosti přenést i do posledních dvou utkání!! Takže v neděli 9.6. v 17:00 na značkách, ať podpoříte uhrát náš cíl v TOP 3!

Autor: Martin Hrubý