Vítejte!

Vítejte!

1.6.2010

Byly opraveny výsledky. Petr Losman razil do mapy, což bylo zkontrolováno hlavním rozhodčím. V původních výsledcích byl uveden chybně jako diskvalifikovaný.

30.5.2010
Byla vytvořena fotogalerie ze závodu. Ve fotogalerii najdete zajímavé momentky z průběhu závodu a také vyhlášení výsledků.

29.5.2010
Byly přidány výsledky.
Ještě pracujeme na závěrečných informacích pro závodníky. Všem děkujeme za účast na závodech a přejeme mnoho skvělých sportovních zážitků na dalších závodech.
Pořadatelé z SK Studenec.

28.5.2010
Byla provedena změna v pokynech. Byla vymazána informace o zákazu SI čipů verze 8 a 9. Při závodě budou použity pouze nové SI jednotky (krabičky), takže se mohou používat jakékoliv verze SI čipů!

28.5.2010
Byly doplněny startovky. Jedná se o doplnění dohlášek a dalších požadavků (změna startovního času z důvodu hlídání dětí atd.) došlých v průběhu tohoto týdne.

27.5.2010
Byly vloženy pokyny. Ještě jsme čekali na některé informace nutné pro kompletaci pokynů. Důležitá informace pro závodníky je, že vzhledem k častým přeháňkám a bouřkám budou mapy v mapníku.

25.5.2010
Byly vloženy parametry tratí a startovní listiny. Přípravy na závod finišují intenzivněji než předvolební kampaň, co nevidět budou přidány i pokyny. Les je zatím krásně jarní, přijeďte se odreagovat do lesa. Počasí na sobotu má být polojasné, teplé s občasnými přeháňkami.
Pořadatelé z SK Studenec už se těší na všechny závodníky.

15.5.2010
Byl opraven rozpis. Byl doplněn název mapy a upřesněna informace ohledně měřítka. Všechny kategorie budou mít mapu v měřítku 1:10 000. Dále byla doplněna informace ohledně rankingového koeficientu. Závod má rankingový koeficient 1,02.
Dále byla doplněna sekce stránek o závodu.

10.5.2010
Byly ve vší tichosti spuštěny stránky 9. kola soutěží Východočeské oblasti v orientačním běhu 2010, které je zároveň oblastním mistrovstvím a veteraniádou na klasické trati. K dispozici je rozpis.