FK Slovan Hrádek n/N – SK Studenec KP U17 14. 9. 2019 10.00 2:3 (0:0)

Sestava: Kochlík – Trejbal, Šimáček, Entner, Pauček – Korda – Mazánek,(Dyntar), Junek,(Jandura), Kalenský,(Ulvr), Synek – Cejnar

První půle přinesla vyrovnaný fotbal. Na šance jsme ho vyhráli tři ku jedné, když Cejny trefil břevno, neproměnil tutovku a Junkrs netrefil bránu.

Ve druhé půli jsme chtěli konečně protrhnout podzimní střeleckou smůlu. To se nám povedlo už dvě minuty po přestávce. Hanz kolmicí vysunul Láďu, ten nahrál na velké vápno nabíhajícímu Jandysovi a pro něj už nebylo těžké překonat domácího brankáře. Z vedení jsme se neradovali dlouho. Za tři minuty, po našem nedůrazném obsazování hráčů ve středu hřiště, soupeř srovnal na 1:1. Po obdržené brance jsme domácí zatlačili na jejich polovinu a výsledkem byl gól na 2:1. V 55. minutě Hanz rozehrál přímý kop na Cejnyho a ten z otočky přidal náš druhý gól. Dál jsme měli převahu, ale další šance se nám nedařilo proměňovat. Až v 74. minutě po rozehrání další standartky se důrazem prosadil opět Jandys. Konec zápasu jsme si ještě zkomplikovali, když po našem rohu domácí rychle přesunuli hru a v poslední minutě snížili na konečných 2:3.

Utkáním jsme zakončili tří zápasové turné na hřištích soupeřů s bilancí 1-1-1 a už se těšíme na domácí hřiště. V neděli 22.9. přivítáme ve 13.30 FK Cvikov. Tímto bych chtěl pozvat všechny fanoušky a fanynky na naše hřiště.