SK Studenec – FK Cvikov KP U17 22. 9. 2019 13.30 4:1 (3:1)

Sestava: Kochlík – Trejbal, Korda, Entner, Pauček – Šimáček – Mazánek (Dyntar), Junek (Jandura), Kalenský, Synek,(Zikeš) – Cejnar

V prvním domácím zápase na podzim jsme chtěli ukázat našim fanouškům, že hrajeme dobrý fotbal. Do utkání jsme vstoupili výborně. Hned z první akce jsme vybojovali roh, po jeho rozehrání hostující hráč zahrál rukou a my jsme kopali penaltu, kterou Junkrs ve 4. minutě proměnil. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině, ale velké množství zkažených přihrávek a neustálá hra středem hřiště nás nepustila k dalšímu zakončení. Až ve 21. minutě Peťa utekl po pravé straně a střelou na vzdálenější tyč přidal gól na 2:0. Po naší chybě v obraně jsme soupeři dovolili ve 27. minutě snížit na 2:1. Dál jsme se trápili v kombinaci. Klid do druhé půle nám měl přinést gól z 38. minuty, když Péťa jak přes kopírák přidal svou druhou branku v zápase.

Druhý poločas nabídl divákům hrůznou podívanou. Soupeř se spokojil jen s odkopáváním míčů z vlastní poloviny a my jsme se jeho „ hře“ přizpůsobili. Nebyli jsme schopni si přihrát, neustále jsme se tlačili středem hřiště a když jsme se dostali k zakončení, tak jsme netrefili branku. V 75. minutě přidal Cejny branku na konečných 4:1.

Doufám, že se z tohoto zápasu poučíme a v Bozkově předvedeme výrazně lepší výkon.