Mladí studenečtí fotbalisté ve vyšších soutěžích II

Slavia Praha odehrála v sobotu dvě celá utkání v rámci Memoriálu Vlastislava Marečka. Matyáš Hrubý měl v prvním zápase proti Dukle Praha od 10°°h prostor do 65.min, kdy stačil vstřelit dvě branky a připsal si asistenci. Slávia Vyhrála 4:1. Ve 14°°h nastoupilo na UMT v Edenu mužstvo Slovácka. Po herně vyrovnaném zápase ale Slávia zopakovala dopolední výsledek 4:1. Matyáš nastoupil na závěrečných 15min a asistoval u posledního gólu Langhamera..

Pepa Efenberk se vrátil po virózce a odehrál posledních 15 minut proti nejmenovanému mužstvu fotbalové akademie z Číny. Utkání se hrálo v tréninkovém centru v Nymburce a Dukla Praha vyhrála jasně 8:2.

Vojta Reiner a Dan Jandura odehráli celý zápas proti Mladé Boleslavi rovněž v memoriálu Vlastislava Marečka. Evžen Malý zasáhl na poločas. Ani gól Dana nestačil na výhru a po třech penaltách, které soupeř proměnil se skóre zastavilo na 6:2 ve prospěch borců z města automobilů…