Mladí studenečtí fotbalisté ve vyšších soutěžích

Linda Zahradníková měla na programu pohárové utkání, kde Sparťanky porazily tým ABC Braník 4:0 a Linda se podílela jedním gólem z 39.minuty.

Matyáš Hrubý si zahrál druhý poločas zápasu proti Dynamu České Budějovice a gólem z 86. min. uzavřel skóre na vítězných 5:1. Po polovině sezóny Slavia U16 vede tabulku ČLD U 17 A o 10 bodů. Následovat budou další přátelská utkání (Opava, Slovácko, Dukla) a sezónu zakončí turnaj v Žilině 7.-9.12.2018

Pepa Efenberk nebyl u prohry Dukly na hřišti Zbrojovky Brno v celostátní soutěži U17. Dukla na moravský klub nestačila a prohrála 4:2. Snad se Pepa již brzy vyléčí z „virózky“ a pomůže v jarní části sezóny posunout svůj tým z 11.místa po podzimu.

Těsné vítězství 1:0 si připsal Jablonec v ČDD U 17 nad týmem z Chomutova. Kapitánem týmu byl Evžen Malý, který s Danem Jandurou odehrál celý zápas. Zasáhl také Vojta Reiner v 63.min. Nikdo z borců se gólově neprosadil. Po podzimní části se zastavili na 6.místě tabulky.

Honza Štefan a Roman Hubálovský jsou v ČDŽ U 14 C po podzimní části na 3.místě.