Mladší žáci vstoupili do jarní části krajského přeboru vítězně!

Studenec : Podještědí / Hodkovice 4:3

Mladší žáci přivítali v prvním jarním zápase tým Podještědí / Hodkovice, který je tvořen částečně z hráčů jablonecké rezervy. Většina hráčů soupeřova týmu měla „ v nohách“ předešlé utkání starších žáků. Na pohybu soupeře to bylo znát. Studenečtí hráči soupeře přehrávali a po brankách Romana Hubálovského a Daniela Mečíře se ujali dvoubrankového vedení. V druhé části prvního poločasu se však hosté dvakrát prosadili střelami z dálky a do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:2. Druhý poločas začal opět tlakem domácích, kteří se zásluhou Davida Bachtíka ujali vedení 3:2. Následně kluci přidali i čtvrtý gól. Hosté do konce zápasu stačili již pouze snížit. Pochvalu zaslouží celé mužstvo. V obraně zahrály výborně obě stoperky: Petra Pokorná a Markéta Štefanová. Nebýt výborného výkonu hostujícího brankáře mohlo být vítězství ještě vyšší.