Předstartovní příprava na noc

První Mistrovství ČR v pěším OB roku 2018 se nezadržitelně blíží. Momentálně jsou k dispozici pokyny, startovní listiny a parametry tratí. Těšíme se na Vás v sobotu večer a hlavně v noci. Foto: Stránky obce Horní Brusnice.

Stavba tratí je definitivně uzavřena. Původně jsme předpokládali, že pomocí rozdělovací metody zkrátíme startovní interval u více kategorií. Po schvalovacím procesu ze strany Soutěžní komise budou mít nakonec rozdělovací metodu a startovní interval 2 minuty pouze kategorie H21 a H16. Ostatní kategorie startují na trať bez rozdělovací metody.

A co důležitého se dočtete v Pokynech pro závodníky? Třeba to, že zázemí závodu je v sále kulturního domu a tělocvičně. Nebo to, že na kontrolách nejsou umístěny reflexní prvky, mapa je vytištěná na vodovzdorném papíře a že v neděli ráno bude pro ubytované v ZŠ a MŠ Studenec otevřen školní bufet. Čtěte pozorně.

Startovní listiny a parametry tratí jsou k dispozici. Kategorie H21 a H16 jsou rozděleny do podkategorií H21L a H21S, respektive H16L a H16S. První závodníci startují ve 21:00 poslední pak kolem 23:30.

Informace:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.