Pohár FAČR-LKFS, SK Studenec – SK Jívan Bělá 1:3

Ahoj přátelé a fanoušci. Včera jsme se dostali poprvé od listopadu na velké hřiště, pohárovým zápasem s Jívanem Bělá. Ze Španělské ligy v teple jsme se přenesli díky počasí do ligy Anglické. V prvním poločase jsme se hledali, nedokázali jsme pokrývat důležité prostory a soupeř, který byl velmi dobře organizovaný nás trestal. Hra ve druhém poločase už částečně splňovala určitý obraz, kterým se chceme prezentovat. Pohárová utkání máme jako přípravná, to ale neznamená, že nechceme vyhrávat. Dáváme prostor všem hráčům, zkoušíme herní posty, hledáme chyby. Pozitivní byla určitě dobrá fyzická připravenost, tempo hry se nesnižovalo a dokázali jsme si vytvořit více brankových příležitostí. Další zápas 17.2. ve 14:00.