SK Studenec – FC Nový Bor KP U17 8:2 (6:0) 18.5. 2019

Sestava: Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda, Pauček – Exner – Kalenský,(Junek) Jandura, Stránský,Synek(Mazánek) – Cejnar

Do utkání jsme vlétli jak raketoplán do hvězdné oblohy. Po dvou brankách Jandyse, jedné Mirase a Péti jsme v 11. minutě vedli 4:0. Soupeře jsme vůbec nepouštěli k míči a do přestávky ještě Exi ve 33. a Cejny ve 40. minutě završili poločasové skóre na 6:0.

Druhý poločas jsme začali úplně bez pohybu, soupeř naopak přidal na důrazu a výsledkem bylo během pěti minut snížení skóre na 6:2. Přestala se nám dařit kombinace, vše jsme se snažili řešit sólovými průniky do zhuštěné obrany soupeře. Herně jsme se protrápili až téměř do konce zápasu. V samotném závěru ještě Péťa v 74. a Miras v 79. minutě zvýšili na konečných 8:2.

Za první poločas borci zaslouží velkou pochvalu a z druhého si musíme vzít ponaučení, že fotbal je kolektivní hra a bez běhání se hrát nedá.