SK Studenec – Lučany nad Nisou 5:1 KP U17 13.4. 2019 14.00

Sestava:Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda(Kuřík), Pauček – Exner – Šír, Jandura, Stránský(Kalenský),Synek – Cejnar

I do druhého jarního domácího utkání jsme nastupovali proti soupeři, který nás na podzim porazil.

Vstup do utkání opět nebyl ideální. Již ve druhé minutě soupeř zahrál rohový kop,  kterému jsme se ještě ubránili, ale po následném nákopu za obranu zůstal na hranici velkého vápna volný hráč , který přehodil vybíhajícího Vojtu. 0:1.

Rychlá branka nás však nijak nerozhodila, začali jsme hrát svoji hru a v 17. minutě bylo vyrovnáno. To hostující obraně utekl Pajmen, obešel i brankáře, ale tím se dostal ze střeleckého úhlu, tak zasekl a střelou k tyči vyrovnal. Nejkrásnější akce přišla ve 31. minutě, kdy Lukas na půlce uvolnil Hanze, ten prošel středem hřiště a nedal soupeřově brankáři šanci. Do kabin jsme tedy šli s vedením 2:1.

Druhý poločas jsme zahájili náporem  a dvěma brankami Pajmena ve 44. a Cejnyho ve  47. minutě jsme zápas rohodli. Gólem z 56. minuty Pájmen završil hatrick. Soupeř se již na nic nezmohl a my jsme další vyložené šance také navyužili. Výsledek utkání skončil 5:1.

Kluky musím pochválit za dobrý výkon a doufám, že budou v takových výkonech pokračovat.