SK Studenec – SK Semily 3:1

Ahoj fanoušci a přátelé. Dnes budu hodnotit trochu obšírněji, napříč všemi kategoriemi, naši společnou cestu, po které teď v SK Studenec putujeme… Budu krátkej, nebojte.

Začnu tedy Áčkem. V prvním poločase proti SK Semily nás zřejmě navštívil virus zmaru, nebo zvýšená hladina chemtrails. Nedařilo se týmu, nedařilo se jednotlivcům, prostě poločas blbec. Soupeř šel před poločasouvou přestávkou zaslouženě do jednobrankového vedení.

V kabině všichni věděli, že je něco špatně. Snažili jsme se tým posunout do pozitivního nastavení, trpělivosti a návratu k principům, které jsme si od zápasu se Mšenem utvrdili.

Black or White.. Takové jste vy fanoušci myslím viděli oba poločasy. Zápas jsme otočili a radovali se z vítězství 3:1. Díky patří především za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili.

Předtím jsem viděl zápasy našich týmů žáků. Obdivuji jejich progres, herní vyspělost a součinnost. Trenéři odvádějí neuvěřitelnou práci. Ze zápasu mladších žáků se Semily jsem musel odjet domů a vydýchávat přístup jejich trenéra. Napíšu to natvrdo: Takoví lidé nesmí být u výchovy mládeže. Jestli to teď čtou, měli by si možná sáhnout hodně hluboko do svědomí. Volat na 13.leté hráče DEB…LE, nebo kdybych tu měl víc na střídání – tak tě hned sundám apod…???? Tohle u nás v SK STUDENEC nikdy v mládežnických týmech neuslyšíte!!! Omlouvám se, ale chtělo se mi zvracet! Jdeme v mládeži od přípravek skvělou cestou, věříme v naší koncepci a přivítáme další hráče a trenéry!!

Poslední zmínka bude patřit našemu „B“ týmu. Máme nový model při tvoření sestavy, zapojujeme trénující hráče, zkušené borce, mlaďase z dorostu. Vše si v pátek průběžně společně připravujeme s cílem dobrého výsledku a postupů do vyšší soutěže. Myslím si, že to funguje.

Tak v sobotu Áčko v Rychnově a v neděli Béčko doma. Buďte s námi!!

Autor: Martin Hrubý