SK Studenec – VTJ Rapid Liberec KP U17 4:0 (1:0) 2.6. 2019

Sestava: Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Exner, Pauček – Stránský-Mazánek(Junek), Jandura, Stránský, Kalenský, Synek(Čapek) – Cejnar

Začátek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště. Proti důraznému a fyzicky vyspělému soupeři jsme se nemohli dlouho prosadit. Až ve 28. minutě Miras svým klasickým způsobem obešel čtyři protihráče a vstřelil první gól zápasu. Do přestávky se už skóre nezměnilo.

Ve druhém poločase se fotbal ze hřiště úplně vytratil a nastal jenom boj. Velkou zásluhu na tom měl na obě strany nepřesný a arogantní hlavní rozhodčí, který utkání hrubě nezvládl. Lukas v 56. , Hanz v 65. minutě zvýšili skóre na 3:0. V 67. minutě po krásné individuální akci zvýšil Péťa na 4:0. Do konce zápasu jsme viděli už jen potyčky mezi hráči a egoistické výlevy hlavního rozhodčího.

S výsledkem jsme spokojeni, ale hře chyběla lehkost ze začátku jara. Mnozí dorostenci pomáhají mužstvům dospělých a na hře je již patrná únava z velkého počtu odehraných zápasů.

Nevím, jestli pánové z komise rozhodčích někdy viděli na vlastní oči řídit fotbalový zápas touto dvojicí sudích. Jestli ano a jsou schopni je nominovat na zápas kategorie KP U17, tak vážně musím pochybovat o jejich psychickém zdraví.