Slovan Hrádek Nad Nisou – SK Studenec KP U17 2:1 (1:1)18.5. 2019

Sestava: Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda, Pauček – Kalenský, (Junek), Jandura, Stránský,Synek – Mazánek, (Šimáček) , Cejnar

Utkání jsme začali v rozestavení 4-4-2, soupeř nás přehrával ve středu hřiště a výsledkem byl v 9. minutě gól v naší síti. Po obdržené brance jsme změnili rozestavení a převzali iniciativu. Výsledkem byl Ládikův vyrovnávací gól po rohovém kopu. Těsně před koncem první půle skončil zápas pro Cejnyho, když mu soupeř rozsekl obočí. Poločas skončil remízou 1:1

Druhý poločas jsme začali náporem, ale žádnou ze šancí jsme nevyužili, a tak přišel trest. Domácí v 65. minutě přidali druhý gól a výsledkem 2:1 také utkání skončilo.

Proti výbornému soupeři jsme nepředvedli špatný výkon, ale tentokrát nám chybělo trochu štěstí a větší důraz v koncovce.

Tak skončila naše sedmnáctizápasová série bez porážky.