TJ Sokol Bozkov – SK Studenec KP U17 28. 9. 2019 10.00 0:4 (0:1)

Sestava: Kochlík – Trejbal, Korda, Entner,(Exner), Pauček – Šimáček – Dyntar (Mazánek), Jandura, Kalenský, Synek – Cejnar

Na promáčeném terénu v Bozkově jsme v prvním poločase navázali na slabší výkon ze zápasu se Cvikovem. Místo kombinace jsme se snažili prosadit individuálními průniky. Houževnatý soupeř nás na malém hřišti stačil vždy včas dostoupit, a tak poločas skončil pouze 1:0 pro nás.

Ve druhé půli jsme výrazně zlepšili kombinace a výsledkem byly tři góly v síti soupeře. Domácí pouze nakopávali míče za naší obranu, které bez problémů sbíral výborně chytající Vojta. Tři góly dával Cejny a čtvrtý přidal Peterka. Za druhý poločas musím kluky jen pochválit.

Ještě bych chtěl zmínit Cejnyho střelecký den. V odpoledním zápase béčka vsítil čtyři góly, a tak za jediný den si připsal sedm zásahů do černého.