Vítězství mladších žáků v derby s Jilemnicí, prohra s Arsenalem Česká Lípa a vítězství v závěrečném zápase sezony s Jabloncem

Studenec : Jilemnice 7:4

V sousedském derby přehráli mladší žáci soupeře z Jilemnice. Střelecky se dařilo Danielovi Mečířovi, který dal 6 branek. Doplnil ho již „tradičně“ Roman Hubálovský. Za zmínku stojí i to, že hosté z Jilemnice tento den utrpěli celkově již třetí porážku. Od starší přípravky inkasovali stejně staří soupeři přes 20 branek a výrazným rozdílem zvítězili i naši starší žáci!

Arsenal Česká Lípa : Studenec 8:1

Venkovní utkání většinou absolvujeme s nižším počtem hráčů než utkání domácí. Po vyrovnaném prvním poločase, ve kterém jsme nastřeli dvě tyče a inkasovali pouze jednou, se naše hra po dvou rychlých gólech z kraje druhého poločasu zcela „rozsypala“. Celkem jsme od druhého týmu tabulky obdrželi osm branek. Trenéry mrzel přístup některých zkušených hráčů za nepříznivého stavu…

Studenec : Jablonec 5:4 (hráno v Bozkově)

V posledním utkání sezony jsme narazili na soupeře z Jablonce. Utkání s tímto soupeřem v kategorii mladších žáků je vždy specifické. Jablonec má v této kategorii nasazen tým starší přípravky, který se tím připravuje na zápasy první žákovské ligy v nadcházejícím ročníku. Utkání mělo dva rozdílné poločasy. V prvním dominovala kombinační rychlost jabloneckého mužstva a hosté zaslouženě vedli 3:1, kdy se o jedinou naši branku postarala krásnou střelou z dálky „stoperka“ Petra Pokorná. Po „rázné domluvě od trenérů“ jsme ve druhém poločase sice inkasovali další branku. Následně jsme ale po dvou brankách Romana Hubálovského a jednom zásahu Samuela Mečíře vyrovnali na 4:4 a v samém závěru rozhodl o našem vítězství Dominik Doubek. Hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a chuť zvrátit výsledek utkání!