Vydařený jarní úvod dorostenců

SK Studenec – Stráž pod Ralskem KP U17 31.3. 2019 14.00

Sestava:Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda, Pauček – Exner – Šír, Jandura, Stránský, Kalenský(Synek) – Cejnar

Dorost nastupoval proti soupeři, který byl na třetím místě tabulky a se kterým prohrál na podzim 1:5.

Začátek zápasu patřil hostům, dílem naší nerozehranosti na velkém hřišti, dílem změny rozestavění, které jsme vzhledem ke kontinuitě s A-týmem před jarní sezonou změnili. Hosté se již v 7.minutě ujali vedení po našem nedůrazu v pokutovém území. Po čase jsme hru vyrovnali a Cejny měl na noze vyrovnání, ale netrefil odkrytou branku.

Ve druhém poločase jsme chtěli výsledek otočit, a to se nám díky zvětšenému tlaku na rozehrávku hostů a zlepšené kombinaci začalo dařit. Ve 48.minutě jsme vhodili aut, po kterém Pajmen poslal přetažený centr do vápna a Hanz neomylně zavěsil. Dále jsme soupeře nepouštěli do hry,  Cejny přiťukl Pájmenovi,  ten vniknul do vápna a soupeř ho fauloval. 60. minuta penalta a Pájmen proměnil. 2:1. Soupeř hodně znervózněl, na hřišti se přitvrdilo, ale to byla jediná změna. V 77.minutě Míra skvěle vypíchl míč soupeři, zatáhl míč, přízemním centrem na hranici malého vápna našel Pájmena a ten se nemýlil. 3:1. A to byl konec utkání.

Klukům patří velký dík za předvedený výkon. Nejlepšího střelce KP nepustili do žádné šance a na konec si užili ovací od diváků.