Žandov – SK Studenec KP U17 0:2 (0:1) 9.6. 2019

Sestava: Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda, Pauček-Jandura-Kalenský, Mazánek(Pepa), Stránský, Synek-Cejnar

Zápas s nejvzdálenějším týmem soutěže, kdy jsme přejeli celý kraj od východu na západ, byl poznamenán velkým vedrem. Po dvouhodinové cestě jsme se jen těžko dostávali do tempa. Soupeř byl velice dobře fyzicky připraven a nedával nám téměř žádný prostor ke kombinaci. Individuální průniky nám narušoval tvrdý, nerovný terén a výborná obrana soupeře. Skóre otevřel ve 28. minutě pěknou střelou z dálky Tom. Do přestávky nás několikrát podržel Vojta. Naše šance skončila jen na tyči, takže do kabin jsme šli za stavu 1:0.

Hned na začátku druhého poločasu prošel obranou soupeře Peťa a ve 43. minutě zvýšil na 2:0. Úmorné vedro bralo síly oběma mužstvům a tak se zápas dohrál převážně ve středu hřiště a skóre se už nezměnilo.

Musím ještě pochválit rozhodčí, kteří zápas řídili s naprostým přehledem. S hráči neustále komunikovali a každý zásah do hry hráčům vysvětlili. Opravdu skvělý výkon hodný Krajského přeboru.