Zápas s Rokytnicí a Poniklou

Zápas s Rokytnicí jsme očekávali vyrovnanější, protože nás loni na podzim porazila, ale dnes si troufnu tvrdit byl náš tým minimálně o třídu fotbalovější a kluci ukázali, že se posunujeme správným směrem, což se promítlo i do velkého množství vstřelených gólů.

S Poniklou to byla větší bitva a branek padlo méně, ale opět bylo k vidění dostatek pohledných akcí a jestli se nemýlím, také jsme zvítězili, byť to skutečně není to nejpodstatnější.

Podstatné je, že vidíme fotbalově růst i ty v daný okamžik možná slabší hráče, když vidím právě je, jak dělají kličky, probíjejí se do šancí, zakončují, odvážně jdou 1v1, je to od podzimu velice solidní zlepšení a velká pochvala pro ně a potěšení pro oko trenérů.

O hráčích ročníku 2015 (věkem mladší přípravka) ani nemusím mluvit, všichni tři jsou skvělí. Už se těšíme na soustředění, až budeme moct opět pracovat na tom, co nám třeba ještě tolik nejde.

Protože kluci hrají ve středu McDonald’s cup a ve čtvrtek jedeme na soustředění (informace k němu nejpozději v úterý), úterní trénink rušíme, byť někteří hráči proti tomu hlasitě protestovali. Třeba využijí volno pro další pilování kliček do naší výzvy.