Spartak Rychnov – SK Studenec 0:4

Ahoj přátelé a fanoušci. Přináším report ze zápasu na půdě Rychnova. Stalo se toho hodně…

Především musíme poděkovat našim fanouškům a celé mládeží SK Studenec za vytvořenou atmosféru. Asi 50 kluků a holek nám s podporou Tondova bubnu udělalo prakticky domácí prostředí.

Popořadě…

Rozcvičení a brankář v bolestech z „nataženého“ palce na ruce… První poločas hodně vyrovnaný, nedokázali jsme ale využít velkého hřiště, nakopávali jsme nesmyslně balóny a zbytečně ztráceli po nepřesnostech v rozehrávce. Zkušený soupeř tyhle věci řešil s přehledem. Ačkoli měli Rychnovští problémy se sestavou, tak hráli kompaktně. Do šaten tedy bez gólů..

Do druhého poločasu jsme naší hru zlepšili a hráli fotbal, který jsme si v kabině domluvili. Bylo z toho mnoho přímočarých akcí s gólovou odměnou. Hra i docela přitvrdila a viděli jsme i mnoho faulů. Za stavu 0:4 vyrazil náš brankář do souboje na hranici vápna a mohlo se podle mě i trochu červenat. Naštěstí jen žlutá.

Sumář: Štěpán odchytal zápas se zlomeným palcem, Pajmen bude cca 2-3 týdny mimo díky zranění ramene, posunuli jsme se v tabulce na 3.místo.