Sokol Ruprechtice – SK Studenec/H.Branná 3:1 (0:0)

Po přípravném pobytu v Českém Dubu jsme k dalšímu utkání jeli na hřistě týmu z první trojice v tabulce. Do utkání jsme vstoupili odvážně a rozhodně jsme nebyli horším týmem. Dařilo se nám soupeře dostupovat, dobře a odvážně kombinovat. V poločase jsme nechali únavu v kabině a řekli si, že do toho ještě více šlápneme. A tak se stalo, doslova jsme po hřišti lítali. Po pěkné kombinaci Páťa T. udeřil a zaslouženě jsme vedli 0:1. Ani soupeř nechtěl prohrát a podařilo se mu dvěma góly strhnout vedení zase na svoji stranu. Naše zlatíčka přesto nic nevzdávala a snažila se ze všech sil výsledek zvrátit….chybělo opravdu malinko…

Po velmi, velmi nešťastném posouzení našeho NEfaulu při naši útočné akci nás obratem soupeř 2 minuty před koncem „ztrestal“ na konečných 3:1

Obrovská pochvala všem! Zápas měl úplně všechno a křivda ( místo možných 2:2, lusknutím 3:1) taky zmizí! Každý má právo chybovat… hlavně ZDRAVÍ!

Teď už vyhlížíme Mimoň, které plánujeme darovat tak maximálně velké NIC.

Sestava- Max, Maky, Bára, Sam, Maty, Luky, Tonda, Marťas, Vojta, Honzik, Kuba, Dan, Páťa

Autor: Luboš Brož