Valná hromada zhodnotila rok 2018

Tradičně úvod kalendářního roku patří Valné hromadě Sportovního klubu Studenec, která proběhla 11.ledna 2019 ve školící místností Pensionu Trautenberk. V první odpolední části se nejprve sešli žáci do 15 let a vedoucích jednotlivých týmů zhodnotili výsledky celého kalendářního roku. Poté následovalo občerstvení a nezbytné večerní sněhové radovánky v areálu pensionu.

Jako každoročně přebírali vyhodnocení sportovci v každé kategorii ocenění, fotbalisté Zlatou kopačku a orientační běžci Zlatou buzolu. Zlatou kopačku v mladší přípravce získal Jára Bulušek, ve starší přípravce Vojta Trejbal, mezi mladšími žáky Terka Votočková, mezi mladšími žákyněmi Iveta Bartoňová a rámci starších žáků Tomáš Zikeš.

Zlatou buzolu si vyběhali mezi předžáky Bára Chrástová a Matouš Junek a mezi žáky Majda Chrástová, Markéta Štefanová a Šimon Buďárek.

Samotná oficiální Valná hromada proběhla za bohaté účasti a projednala řadu důležitých záležitostí. Vedle schválení výroční zprávy a zprávy o hospodaření valná hromada přijala žádost dlouholetého předsedy Vítka Kuříka o uvolnění z funkce, kterou zastával od roku 1980. Vedle klubového ocenění byl jistě tím největším oceněním několikaminutový potlesk ve stoje všech zúčastněných. Valná hromada zároveň zvolila nového předsedu, kterým se stal Vašek Vancl a na uvolněné místo ve výkonném výboru byl zvolen Zdenda Hanzlík. Valná hromada poděkovala i jedinému sedmdesátníkovi v uplynulém roce Petru Hákovi a byla seznámena s průběhem přípravy stavby kabin.

I v rámci této Valné hromady byla předána obdobná ocenění, Zlatou kopačku mezi dorostenci získali Petr Jezdinský a Pája Šír, v béčku Matěj Kuřík a v áčku Jára Kočárek, který mezi dospělými zahájil třetí desítku soutěžních sezón. Zlatou buzolu mezi orientačními běžci získali úspěšní dorostenci Terka Chrástová, Majda Hrnčířová, Vítek Štefan a Lukáš Link a mezi dospělými Petr Junek ml. Jako poděkování k této ceně obdrželi i výpravnou ročenku českého OB 2018, kde se na řadě stránek mohli najít.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.