Oblastní sprint v Mníšku pod Brdy

V neděli 13. června pořádal oddíl OK Dobříš závod oblastních žebříčků pro Středočeskou a Pražskou oblast. Běželo se za pěkného počasí, ale zároveň nebylo vedro, takové ideální počasí na běhaní.

Běželo se na mapě Mníšek a tratě vedly městskými uličkami, sídlištní zástavbou, ale i centrem města nebo parkem. V Mníšku se nachází také menší zámek, na ten ale závodníci měli v průběhu závodu vstup zakázaný. Na startu tohoto závodu bylo okolo 450 závodníků, z toho 4 z nich z našeho oddílu.

Nejlépe si z nich vedl Kryštof Junek, který doběhl na třetím místě v kategorii H10. Na třináctém místě v ženské kategorii doběhla Majda Hrnčířová a jen o jedno místo hůř skončil v mužské kategorii Petr Junek. V kategorii D21K doběhla na sedmém místě Petra Junková.