Velká výprava v Lánech

Velká výprava v Lánech

Novopacký oddíl lyžování a orientačního běhu pořádal v úterý 8. května 2018 Mistrovství Východočeské oblasti v obci Lány nedaleko Lázní Bělohrad. Vzhledem k tomu, že byl závod nedaleko, vyrazilo na něj ze Studence 32 závodníků.

Foto (převzato ze stránek SK LOB Nová Paka): Vyhlášení kategorie D10C a první místo pro Báru Chrástovou.

Výsledky:

Kategorie: D10C
1.Chrástová Barbora (SK Studenec) 17:09
12.Hamáčková Šárka (SK Studenec) 25:31 (+ 8:22)
Celkem 22 závodníků.

Kategorie: D12C
1.Haasová Klára (OK Lokomotiva Pardubice) 21:00
27.Bulušková Barbora (SK Studenec) 47:45 (+ 26:45)
Celkem 29 závodníků.

Kategorie: D12D
1.Barcalová Iva (K.O.B. Choceň) 26:58
3.Hamáčková Táňa (SK Studenec) 27:08 (+ 0:10)
4.Pavlová Karolína (SK Studenec) 28:43 (+ 1:45)
Celkem 12 závodníků.

Kategorie: D14C
1.Matěásková Šárka (OK Jilemnice) 21:18
13.Chrástová Magdaléna (SK Studenec) 30:08 (+ 8:50)
Celkem 35 závodníků.

Kategorie: D18C
1.Vandasová Adéla (OK 99 Hradec Králové) 28:18
7.Hamáčková Eliška (SK Studenec) 36:31 (+ 8:13)
11.Hrnčířová Magda (SK Studenec) 39:00 (+ 10:42)
13.Kejmarová Jana (SK Studenec) 40:30 (+ 12:12)
16.Gallová Veronika (SK Studenec) 48:46 (+ 20:28)
Celkem 20 závodníků.

Kategorie: D35D
1.Šilerová Eva (Běhej Poděbrady) 34:37
8.Linková Eva (SK Studenec) 38:28 (+ 3:51)
36.Hrnčířová Lenka (SK Studenec) 61:52 (+ 27:15)
Junková Kateřina (SK Studenec) DISK ()
Celkem 42 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Jakubský David (OK Slavia Hradec Králové) 24:52
17.Pochop Václav (SK Studenec) 43:45 (+ 18:53)
Celkem 27 závodníků.

Kategorie: H12C
1.Třešňák Matěj (OK Jilemnice) 21:50
24.Planík Martin (SK Studenec) 66:10 (+ 44:20)
Celkem 27 závodníků.

Kategorie: H12D
1.Buďárek Šimon (SK Studenec) 20:26
4.Pochop Petr (SK Studenec) 34:41 (+ 14:15)
8.Meduna Ondřej (SK Studenec) 53:23 (+ 32:57)
Celkem 8 závodníků.

Kategorie: H14C
1.Štichhauer Daniel (OK Lokomotiva Pardubice) 23:54
37.Mühlbach Ivo (SK Studenec) 61:03 (+ 37:09)
Celkem 40 závodníků.

Kategorie: H16C
1.Rücker Jan (TJ Jiskra Hořice) 24:53
14.Link Lukáš (SK Studenec) 36:14 (+ 11:21)
Celkem 27 závodníků.

Kategorie: H18C
1.Rosłaniec Mateusz (K.O.B. Choceň) 29:57
9.Mühlbach Aleš (SK Studenec) 32:55 (+ 2:58)
Celkem 18 závodníků.

Kategorie: H40C
1.Netopil Libor (OOB Vamberk) 36:05
12.Puš Roman (SK Studenec) 78:40 (+ 42:35)
Celkem 13 závodníků.

Kategorie: H55D
1.Vykysalý Miroslav (OK 99 Hradec Králové) 32:16
8.Junek Petr (SK Studenec) 41:13 (+ 8:57)
Celkem 13 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Šiler Štěpán (xxx) 23:27
18.Kuříková Markéta (SK Studenec) 34:28 (+ 11:01)
60.Kuřík Matyáš (SK Studenec) 53:24 (+ 29:57)
62.Hamáček Jan (SK Studenec) 53:49 (+ 30:22)
Celkem 79 závodníků.

Kategorie: P
1.Kučera Tomáš (SK Studenec) 19:09
15.Gallová Helena (SK Studenec) 31:31 (+ 12:22)
44.Haken Kryštof (SK Studenec) 48:32 (+ 29:23)
57.Medunová Hana (SK Studenec) 84:47 (+ 65:38)
Celkem 62 závodníků.

Kategorie: T
1.Háp Pavel (OK 99 Hradec Králové) 29:45
27.Pitts Lukáš (SK Studenec) 76:45 (+ 47:00)
Celkem 30 závodníků.

Kategorie: H20C
1.Fencl Jonáš (OK Lokomotiva Pardubice) 31:38
5.Kalenský Aleš (SK Studenec) 44:54 (+ 13:16)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.