Východočeské medaile z Byzhradce

Východočeské medaile z Byzhradce

Východočeské mistrovství na klasické trati se běželo 12. května 2018 u obce Byzhradec za pořadatelství Rychnova nad Kněžnou v rovinatém terénu s rybníky. Do Studence putují tři medaile z mistrovských kategorií a další umístění na stupních vítězů v kategoriích D.

Foto: Majda Hrnčířová

Výsledky:

Kategorie: D10C
1.Chrástová Barbora (SK Studenec) 18:12
6.Hamáčková Šárka (SK Studenec) 30:16 (+ 12:04)
Celkem 14 závodníků.

Kategorie: D12C
1.Pipková Karolína (OK Lokomotiva Pardubice) 20:21
23.Bulušková Barbora (SK Studenec) 45:44 (+ 25:23)
Celkem 25 závodníků.

Kategorie: D12D
1.Skořepová Lucie (OK Lokomotiva Pardubice) 24:31
2.Hamáčková Táňa (SK Studenec) 37:38 (+ 13:07)
Celkem 4 závodníků.

Kategorie: D14C
1.Metelková Michaela (OK 99 Hradec Králové) 31:23
2.Štefanová Markéta (SK Studenec) 36:02 (+ 4:39)
11.Chrástová Magdaléna (SK Studenec) 41:21 (+ 9:58)
Celkem 34 závodníků.

Kategorie: D16C
1.Holečková Petra (OK Slavia Hradec Králové) 42:16
8.Hrnčířová Ivana (SK Studenec) 62:13 (+ 19:57)
Celkem 24 závodníků.

Kategorie: D18C
1.Peterová Jana (OK Lokomotiva Pardubice) 49:38
7.Kejmarová Jana (SK Studenec) 58:52 (+ 9:14)
10.Hrnčířová Magda (SK Studenec) 65:21 (+ 15:43)
12.Hamáčková Eliška (SK Studenec) 70:24 (+ 20:46)
14.Gallová Veronika (SK Studenec) 78:14 (+ 28:36)
Celkem 17 závodníků.

Kategorie: D35D
1.Šafářová Ivana (TJ Loko Česká Třebová) 49:11
9.Junková Kateřina (SK Studenec) 56:29 (+ 7:18)
12.Linková Eva (SK Studenec) 59:06 (+ 9:55)
32.Hrnčířová Lenka (SK Studenec) 72:21 (+ 23:10)
Celkem 38 závodníků.

Kategorie: H12D
1.Buďárek Šimon (SK Studenec) 25:58
Celkem 7 závodníků.

Kategorie: H14C
1.Štichhauer Daniel (OK Lokomotiva Pardubice) 44:29
43.Mühlbach Ivo (SK Studenec) 102:28 (+ 57:59)
Celkem 44 závodníků.

Kategorie: H16C
1.Chaloupský Jakub (OK 99 Hradec Králové) 45:55
2.Link Lukáš (SK Studenec) 49:17 (+ 3:22)
6.Štefan Vít (SK Studenec) 55:00 (+ 9:05)
Celkem 29 závodníků.

Kategorie: H18C
1.Gottstein Jonáš (OK Jilemnice) 56:18
6.Mühlbach Aleš (SK Studenec) 64:48 (+ 8:30)
Celkem 18 závodníků.

Kategorie: H35D
1.Marák Jan (TJ START Náchod) 54:21
13.Puš Roman (SK Studenec) 75:29 (+ 21:08)
Celkem 28 závodníků.

Kategorie: H55D
1.Lulay Miloš (OK Lokomotiva Pardubice) 55:11
11.Junek Petr (SK Studenec) 69:38 (+ 14:27)
Celkem 16 závodníků.

 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.