Žulovými lomy na Lipnicku

Populární prázdninové závody HSH Vysočina Cup zavítaly v roce 2018 do prostorů v sousedství města Lipnice nad Sázavou. V těchto lesích se intenzivně těžila žula a je zde spousta malých prohlubní, lomečků, lomů, výsypek, zatopených lomů, které jsou ideální pro „schovávání“ kontrol a pro zábavný orientační běh.

Na závody vyrazila minivýprava, která se neztratila a vybojovala cenná umístění.

Výsledky 1. etapa – pátek 13 .7. 2018:

Kategorie: D40C
1.Nešporová Marie (OOB Třebíč) 34:41
5.Junková Petra (SK Studenec) 43:56 (+ 9:15)
Celkem 25 závodníků.

Kategorie: D45C
1.Úlehlová Monika (KOB Tretra Praha) 30:34
2.Junková Kateřina (SK Studenec) 32:41 (+ 2:07)
Celkem 20 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Junek Šimon (SK Studenec) 9:11
Celkem 13 závodníků.

Kategorie: H10
1.Ježek David (SK Radioklub Blansko) 12:23
11.Junek Matouš (SK Studenec) 15:30 (+ 3:07)
Celkem 29 závodníků.

Kategorie: H40B
1.Matějů Michal (Slavia Liberec orienteering) 30:33
2.Junek Petr (SK Studenec) 33:43 (+ 3:10)
Celkem 46 závodníků.

Kategorie: H40C
1.Verbin Oded (ASA TA Israel) 33:46
6.Puš Roman (SK Studenec) 44:07 (+ 10:21)
Celkem 18 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Mazzarese David (KOS Třešť) 9:07
3.Junek Kryštof (SK Studenec) 10:10 (+ 1:03)
Celkem 97 závodníků.

Výsledky 2. etapa – sobota 14 .7. 2018:

Kategorie: D40C
1.Richterová Nataša (OOB Spartak Adamov) 54:15
6.Junková Petra (SK Studenec) 58:07 (+ 3:52)
Celkem 27 závodníků.

Kategorie: D45C
1.Úlehlová Monika (KOB Tretra Praha) 49:11
2.Junková Kateřina (SK Studenec) 49:12 (+ 0:01)
Celkem 20 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Blažek Vojtěch (SJH Jindřichův Hradec) 11:37
3.Junek Šimon (SK Studenec) 13:40 (+ 2:03)
Celkem 13 závodníků.

Kategorie: H10
1.Šebelka Matěj (Slavia Liberec orienteering) 18:12
2.Junek Matouš (SK Studenec) 18:28 (+ 0:16)
Celkem 31 závodníků.

Kategorie: H40B
1.Matějů Michal (Slavia Liberec orienteering) 53:52
6.Junek Petr (SK Studenec) 60:49 (+ 6:57)
Celkem 44 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Hikl Martin () 11:32
100.Junek Kryštof (SK Studenec) 36:29 (+ 24:57)
Celkem 121 závodníků.

Výsledky 3. etapa – neděle 15 .7. 2018:

Kategorie: D40C
1.Richterová Nataša (OOB Spartak Adamov) 47:33
3.Junková Petra (SK Studenec) 48:59 (+ 1:26)
Celkem 24 závodníků.

Kategorie: D45C
1.Zbraňková Magda (SK SKI-OB Šternberk) 50:32
2.Junková Kateřina (SK Studenec) 52:53 (+ 2:21)
Celkem 17 závodníků.

Kategorie: H10N
1.Koča František (SK Žabovřesky Brno) 17:21
2.Junek Šimon (SK Studenec) 19:44 (+ 2:23)
Celkem 12 závodníků.

Kategorie: H10
1.Ježek David (SK Radioklub Blansko) 14:50
5.Junek Matouš (SK Studenec) 19:20 (+ 4:30)
Celkem 28 závodníků.

Kategorie: H40B
1.Vedra David (KOS TJ Tesla Brno) 46:03
6.Junek Petr (SK Studenec) 50:59 (+ 4:56)
Celkem 45 závodníků.

Kategorie: H40C
1.Slovák Miroslav (OK Slavia Hradec Králové) 49:10
7.Puš Roman (SK Studenec) 67:16 (+ 18:06)
Celkem 18 závodníků.

Kategorie: HDR
1.Mazzarese David (KOS Třešť) 18:09
3.Junek Kryštof (SK Studenec) 19:13 (+ 1:04)
Celkem 98 závodníků.

Ukázky map z prostoru závodu:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.