Mladší žáci pokračují ve zlepšených výkonech v jarní části

Studenec : Nový Bor 0:3

S druhým týmem tabulky sehráli naši žáci kvalitní vyrovnané utkání a dlouho „živili“ naději na bodový zisk, protože až do samého závěru prohrávali 0:1. V závěru utkání jsme inkasovali ještě 2 branky. Nový Bor tak zůstal jediným týmem, proti kterému jsme nedokázali skórovat.

Studenec : Desná 5:2

Se soupeřem z Desné jsme na podzim prohráli na umělé trávě v Desné 2:10. Doma jsme jim prohru oplatili. Naši hráči měli celý zápas převahu, přestože jsme neodehráli zcela kvalitní utkání (zejména z pohledu pohybu a bojovnosti). Po vyrovnaném poločase (1:1) a neproměněné penaltě hostů jsme slepenými góly (Dominik Doubek 2x, Roman Hubálovský 2x a Daniel Mečíř) soupeře ve druhém poločase jasně přehráli.

Sedmihorky : Studenec 2:6

Se soupeřem ze Sedmihorek jsme odehráli zcela jiné utkání než na podzim. Z důvodu zranění a jiných akcí jsme na zápas odjeli v „oslabené“ sestavě. Sedmihorky „posunuly“ své 4 nejlepší hráče ročníku 2005 do starších hráčů. Tempo zápasu tomu odpovídalo. Potěšilo nás, že jsme mohli dát více prostoru mladším hráčům. Výborně zahrála obrana v mladém složení Petra Pokorná, Gábina Hubálovská, Kuba Huřťák (všichni věkově ještě starší přípravka) doplněná „mazákem“ Dominikem Doubkem. Skóre utkání otevřel krásnou střelou z dálky Daniel Krebs. Následně přidal 4 branky Daniel Mečíř (konečně proměnil většinu svých akcí) a skóre uzavřela Petra Pokorná. Škoda, že své šance neproměnili Milan Braun, Jonáš Novotný a Vojta Mečíř, kteří stále čekají na svůj „první jarní gól“. V bráně nás „podržel“ Patrik Efenberk.