Pohár LKSFS | SK Studenec – SK Victory Jilemnice 0:2

Ahoj fanoušci a přátelé. Dne 17.2. 2024 jsme odehráli další ze série zápasů poháru LKFS. Toto utkání mělo přívlastek derby… SK VICTORY Jilemnice se ujala vedení hned v úvodů utkání, kdy jsme propadli na pravé straně a v podstatě jsme zatáhli za záchrannou brzdu-penalta. Brzký gól nás zaskočil, ale měli jsme si s tím poradit. Místo toho jsme strašně kazili, hra byla z naší strany velmi nepřesná a pomalá. Posledních 20 minut jsme se ale postupně dostávali do hry, ale gól to z naší strany nepřineslo.

Ve druhém poločase jsme chtěli navázat na závěr prvního a dostávat se víc do zakončení. Organizovaný soupeř nás do mnoha šancí nepustil. Naopak my jsme udělali školáckou chybu v defenzivě a soupeř po nedorozumnèní stopera s gólmanem velmi lacino zvýšil skóre. Nechtěli jsme prohrát, postupně jsme obranu Jilemnice prověřovali, ale na gól to nestačilo.

I když pro nás pohár znamená spíše sérii přípravných utkání, tak dnešní derby jsme samozřejmě chtěli vyhrát. Nezbývá než sportovně pogratulovat soupeři!

Zápas si musíme rozebrat (vím, že někdo by to mohl pochopit jako rutinní kecy) a připravit se na další. Nás trenéry těší, že po vystřídání hráčů naše hra nějak nespadla. Po delší době máme na střídačce zdravou konkurenci.

Tak v sobotu 24.2. od 14:00 zase ve Vrchlabí