SK Studenec – FC Mladé Buky (UMT Hostinné).

Hned na úvod zklamu všechny příznivce statistik, protože jestli bylo konečné skóre 10:4 nebo třeba 12:5 pro nás opravdu netuším, protože již víte, že výsledek pro nás trenéry není primárním ukazatelem toho, jestli jsme sehráli kvalitní utkání.
Cílem zápasu s účastníkem Krajské soutěže byla prakticky další tréninková fáze a přenesení principů, které pilujeme do zápasu. A to se dařilo velice dobře, protože soupeře jsme relativně jednoznačně přehrávali odvážnou hrou 1v1 a tím vyšší technickou kvalitou a šikovností našich hráčů právě v těchto soubojích a pouze na čáře velmi kvalitní branař soupeře,občasná naše zbrklost v zakončení a někdy trochu smůly zachránili Buky od většího přídělu.
Samozřejmě není vše pouze růžové a občas se naši hráči shlukovali a snažili se kličky hrát do soupeře místo do volných prostorů, jako kdyby zapomínali, že nehrajeme v malé Sokolovně, ale na velkém hřišti. Na podzim se nám v tomto směru někdy dařilo lépe využívat celou šířku hřiště.
Na druhou stranu je potřeba říct, že nebyla žádná fáze zápasu, kdy nás soupeř přehrával a to mohl být od nás na hřišti kdokoliv, neřešili jsme “lepší” šestka, “horší” šestka (hrálo se 6+1), každému hráči jsme se snažili dát stejnou minutáž, míchali jsme hráče v šestkách a také si vyzkoušeli různé posty.
Na závěr poděkování všem za zápas (samozřejmě i rodičům), všichni odehráli pěkné utkání, za nás trenéry to bylo moc příjemné nedělní dopoledne v krásném počasí, které splnilo přesně to, co jsme chtěli, tak doufám, že i ostatní zúčastnění se bavili stejně.