SK Studenec – TJ Sokol Ruprechtice 3:1

Ahoj fanoušci a přátelé! Přináším Vám report z našeho posledního domácího utkání proti TJ Sokol Ruprechtice…

Neděle nabídla ideální fotbalové počasí, výborně připravený trávník a tradičně skvěle nachystanou obsluhu a menu v našem „Stánku na hřišti“. Myslím si, že každý kdo k nám na zápas dorazí, tak musí být z rychlosti a pestrosti při odbavení u okýnka nadšenej.

Teď k zápasu, který pro nás začal výborně. Hned ve 3.minutě si smolně sklepl hráč soupeře po rohovém kopu míč do vlastní brány a my mohli být trochu klidnější. Náš tlak pokračoval, vytvářeli jsme si spoustu střeleckých příležitostí. Hráli jsme v trochu jiném rozestavění, než poslední zápasy a klukům to myslím sedlo. 250 platících diváků nás dále burcovalo, ale k dalšímu gólu to nevedlo. My si v posledních třech zápasech vytvořili tolik šancí, že kdyby bylo za každou půl bodu, tak už jsme v divizi.

Na soupeři bylo jasně znát, že nám opravdu chtěl vrátit domácí porážku z podzimu a určitě neskládal zbraně. Hned v poločasové přestávce vystřídal tři hráče a hra se postupně celkem vyrovnala. Myslím si, že diváci viděli hezké fotbalové představení. My jsme zlikvidovali, někdy i notnou dávkou štěstí, několik nebezpečných závarů před naší brankou a pokračovali ve snaze zvýšit skóre a uklidnit se. To se nakonec povedlo v 78.min Davidovi Rychtrovi takovou ze zoufalství „střelou šmudlou“. která se doplazila za tyč. Posledních deset minut se nám strašně táhlo a Ruprechtičtí rozhodně flintu do žita neházeli. Jejich tlak vedl ke gólu v 87.min a do závěru hráli vabank se všemi hráči nahoře. V 93.min se po standardní situace dostal Dan Jandura a i za cenu roztrhaných trenýrek dopravil balón sólem z poloviny hřiště do opuštěné brány. Mohli jsme tak slavit další domácí vítězství, tentokrát 3:1.

Příští víkend 13.4. zajíždíme do Rozstání a uvidíme, s jakým výsledkem se vrátíme. Já věřím v hezký a pohledný fotbal, počasí má být zase v topu!

Autor: Martin Hrubý