Slovan Frýdlant – SK Studenec 1:6 (0:3) KP U17 5.5. 2019

Sestava:Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda, Pauček – Exner – Kalenský, Jandura, Stránský,Synek(Mazánek) – Cejnar

Za chladného počasí jsme odjížděli na hřiště předposledního Frýdlantu. Zápas jsme si chtěli především užít. Napomohlo k tomu krásné hřiště a branka Cejnyho ze 6.minuty. V 8. minutě přidal gól Exi a ve 23.minutě Miras zvýšil na 3:0. Zápas jsme kontrolovali výsledkově i herně, jen občas jsme horší rozehrávkou dali možnost soupeři na rychlý protiútok.
O přestávce jsme hráčům připomněli podzimní utkání, kde jsme také vedli 3:0 a na konec jsme jen remizovali. Hráči si naše rady vzali k srdci a Cejny góly ve 46. a 51. minutě završil hatrick. O 3 minuty později sice soupeř snížil na 1:5, ale to bylo jediné naše zaváhání. Poslední slovo měl v 73. minutě opět Lukas a rozhodčí si to tentokrát nezapomněl zapsat.

Z Frýdlantu jsme si odvezli tři body a dobrý pocit z předvedeného výkonu.