TJ Jiskra Mimoň – SK Studenec 1:2 KP U17 21.4. 2019 10.00

Sestava:Kochlík – Trejbal, Jezdinský, Korda(Dyntar), Pauček – Exner – Šír, Jandura, Stránský,Kalenský,(Synek) – Cejnar

Domácí vstoupili do zápasu v obrovském tempu. My jsme chtěli být ze začátku opatrní a postupem času začít hrát svojí hru, což se nám povedlo. Od desáté minuty jsme domácí začali přehrávat , často jsme se dostávali ke střelbě, ale jen z větší vzdálenosti. K tomu, abychom se dostali blíž k bráně, nám chyběl větší klid v kombinaci. Ve 22.minutě jsme zastavili akci soupeře jen za cenu faulu. Domácí náš faul potrestali přesnou střelou  přes zeď  1:0.  Do konce poločasu jsme dále soupeře tlačili k vlastní brance a naše úsilí bylo korunováno vyrovnávací brankou ve 39. minutě. Pájmen zatočil roh přímo do brány a po chybě domácího brankáře vyrovnal stav zápasu.

Druhá půle se proměnila ve velký boj o každý metr hřiště. Ani jedno mužstvo se nedostávalo do brankových příležitostí. Rozhodl až další náš roh. V 55. minutě Pájmen rozehrál, míč se dostal k Eximu, ten vypustil ne moc povedenou střelu a ta se dostala až za brankovou čáru 1:2. Domácí otevřeli hru a my jsme se dostávali do rychlých brejků. Bohužel žádný  neskončil gólem. Hráči Mimoně se do žádné šance už nedostali, a tak se nám jako prvnímu celku soutěže podařilo vedoucí celek tabulky porazit.

Hráče musím pochválit za výborný kolektivní výkon, díky kterému máme na jaře plný počet bodů.