Vysoká prohra mladších žáků se soupeřem ze Semil a výhra s Jabloncem n. N.

Semily : Studenec 8:2.

Proti Semilům jsme nastoupili v mírně oslabené sestavě. Nepodařil se nám zachytit úvod zápasu a domácí brzy vedli 3:0. Všechny branky padly „jako přes kopírák“ – průnik po křídle a zpětná nahrávka před bránu na nabíhající hráče. Do poločasu domácí přidali ještě další 2 branky. Ve druhém poločase se naši hráči zlepšili a po pěkných brankách Patrika Efenberka (hlavou po rohou) a Daniela Mečíře (střelou z dálky) snížili na 5:2. Domácí však po pěkných kombinacích přidali další 3 branky a zaslouženě zvítězili.

Jablonec n. N. : Studenec 1:2.

Na první máj jsme odehráli utkání s Jabloncem, který má v krajském přeboru mladší tým (ročník 2007 – starší přípravka). Jablonec přijel mírně posílený (4 hráči ročník 2006), my jsme měli velké problémy se sestavou (několik omluvenek až večer před zápasem!) a nakonec jsme odjeli i se 3 hráči starší přípravky. Všichni 3 (Kuba Huřťák, Samuel Mečíř a Vojta Trejbal) zahráli výborně a nasbírali cenné zkušenosti. Po vyrovnaném bezbrankovém poločase naši hráči vystupňovali tlak a po brankách Daniela Mečíře a Romana Hubálovského jsme zvítězili 2:1. Výborný výkon v brance předvedl Patrik Efenberk.